DK1E3EA152M86RAH01
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68016773
Date Code:2020
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | คอนเดนเซอร์ Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DK1 |
| Capacitance | 1500 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Gullwing |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.315"L x 0.236"W(8.00mm x 6.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Package / Case | Non-standard SMD |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,895
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.513 |
| 10,000 - 49,999 | $0.508 |
| 50,000 - 99,999 | $0.508 |
| 100,000 - | $0.507 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




