DFEG12060D-470M=P3
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68016772
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFEG12060D |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance | 47 µH |
| DC Resistance (DCR) | 79 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Size / Dimension | 13.0x12.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 495
MOQ:200
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.898 |
| 2,000 - 9,999 | $0.888 |
| 10,000 - 19,999 | $0.881 |
| 20,000 - 99,999 | $0.875 |
| 100,000 - 199,999 | $0.872 |
| 200,000 - 399,999 | $0.871 |
| 400,000 - | $0.87 |
| - | - |



