RK73B3ATTE151J
KOA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68013585
Date Code:2007
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Case Code (Metric) | 6332 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 3.1 mm |
| Height | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 150 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Width | 3.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,022
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.079 |
| 300 - 499 | $0.06 |
| 500 - 999 | $0.051 |
| 1,000 - 3,999 | $0.044 |
| 4,000 - 4,999 | $0.039 |
| 5,000 - 9,999 | $0.039 |
| 10,000 - 29,999 | $0.038 |
| 30,000 - | $0.038 |



