LTC3370IUH#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68010692
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | QFN |
| Current - Output 1 | 2 A |
| Current - Output 2 | 2 A |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 32 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 2 A |
| Output Type | Adjustable |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Output 1 | 5.5 V |
| Voltage - Output 2 | 5.5 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 688
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $37.582 |
| 1,000 - | $37.532 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



