LT3972IMSE#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68010571
Date Code:15+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | MSOP |
| Height | 860 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 33 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 3.5 A |
| Max Output Voltage | 30 V |
| Min Input Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 790 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Current | 3.5 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 30 V |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Switching Frequency | 2.45 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Width | 2.083 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 20
MOQ:20
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 20 - 199 | $36.494 |
| 200 - 999 | $36.401 |
| 1,000 - 1,999 | $36.326 |
| 2,000 - 9,999 | $36.27 |
| 10,000 - | $36.22 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



