NLV25T-R12J-PF
TDK
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st68002661
Date Code:2017
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 550mA |
| Inductance | 120 nH |
| Inductance Frequency - Test | 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant | 700MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 25.2MHz |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,641
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.848 |
| 50 - 99 | $0.626 |
| 100 - 299 | $0.566 |
| 300 - 499 | $0.526 |
| 500 - 999 | $0.518 |
| 1,000 - 1,999 | $0.512 |
| 2,000 - 3,999 | $0.509 |
| 4,000 - | $0.508 |



