UWT1E101MCL1GS
NICHICON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67952175
Date Code:25+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 7.7 mm |
| Height - Seated (Max) | 7.6962 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 25 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 91 mA |
| Ripple Current (AC) | 91 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 464
MOQ:464
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 464 - 4,639 | $0.485 |
| 4,640 - 23,199 | $0.484 |
| 23,200 - 46,399 | $0.478 |
| 46,400 - 231,999 | $0.474 |
| 232,000 - 463,999 | $0.473 |
| 464,000 - | $0.473 |
| - | - |
| - | - |




