UUD1C220MCL1GS
NICHICON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67952166
Date Code:23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 5.8 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Impedance | 760 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 3.52 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 150 mA |
| Ripple Current (AC) | 150 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Weight | 4.535924 g |
| Width | 76.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.354 |
| 30,000 - 149,999 | $0.353 |
| 150,000 - 299,999 | $0.353 |
| 300,000 - | $0.352 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




