LT3755EMSE-2#TRPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928640
Date Code:23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Frequency | 1 MHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Current | 10 A |
| Output Voltage | 75 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Topology | Boost, Buck, Buck-Boost, SEPIC |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.744 |
| 2,500 - 12,499 | $4.733 |
| 12,500 - | $4.724 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



