LT3493EDCB#TRMPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928559
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3.6 ~ 36 V |
| Voltage - Output | 780m ~ 34.2V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | DFN 6pin(EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,500
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.849 |
| 5,000 - | $6.839 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



