LT3007ITS8-3.3#TRPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928418
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-23-8 |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 45 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Current Limit | 22 mA |
| Min Input Voltage | 2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 3 µA |
| Output Current | 20 mA |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 59 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 25
MOQ:25
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 249 | $17.517 |
| 250 - 1,249 | $17.479 |
| 1,250 - 2,499 | $17.405 |
| 2,500 - 12,499 | $17.349 |
| 12,500 - 24,999 | $17.321 |
| 25,000 - | $17.297 |
| - | - |
| - | - |



