LT1994CMS8#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928385
Date Code:17+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Bandwidth | 70 MHz |
| Case/Package | MSOP |
| Common Mode Rejection Ratio | 55 dB |
| Gain Bandwidth Product | 70 MHz |
| Height | 860 µm |
| Input Bias Current | 45 µA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 2 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 6.3 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 20.5 mA |
| Max Supply Voltage | 12.6 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.1875 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 70 MHz |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 14.8 mA |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Output Current per Channel | 85 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 69 dB |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 700 kΩ |
| Schedule B | 8542330000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Slew Rate | 65 V/µs |
| Voltage Gain | 100 dB |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 178
MOQ:178
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 178 - 1,779 | $10.605 |
| 1,780 - 8,899 | $10.593 |
| 8,900 - | $10.577 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



