LT1965EMS8E-3.3#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928363
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Dropout Voltage | 310 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Input Voltage | 20 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Current Limit | 1.2 A |
| Min Input Voltage | 1.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 500 µA |
| Output Current | 1.1 A |
| Output Voltage | 3.3 V |
| Polarity | Positive |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 75 dB |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,797
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.133 |
| 2,500 - 12,499 | $8.121 |
| 12,500 - | $8.112 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



