LT1964ES5-BYP#TRPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928355
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SOT-23-5 |
| Dropout Voltage | 340 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Input Voltage | -1.9 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Current Limit | 220 mA |
| Min Input Voltage | -20 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 30 µA |
| Output Current | 200 mA |
| Output Voltage | -20 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Polarity | Negative |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 54 dB |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,300
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.372 |
| 5,000 - | $6.362 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



