LT1716CS5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928069
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TSOT |
| Common Mode Rejection Ratio | 110 dB |
| Dual Supply Voltage | 9 V |
| Height | 900 µm |
| Input Bias Current | 50 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 1.6 mV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 22 V |
| Max Input Current | 50 nA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 44 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.35 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 55 µA |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Voltage | 28 V |
| Output Current | 20 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 110 dB |
| Propagation Delay | 5.5 µs |
| Quiescent Current | 60 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Response Time | 3 µs |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Termination | SMD/SMT |
| Type | General Purpose |
| Voltage Gain | 113.98 dB |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.542 |
| 1,000 - 4,999 | $18.514 |
| 5,000 - | $18.491 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



