LT1677IS8#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67928049
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 20 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 2 nA |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Current - Supply | 2.75 mA |
| Gain Bandwidth Product | 7.2 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 2.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 7,273
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $19.734 |
| 1,000 - 4,999 | $19.706 |
| 5,000 - | $19.684 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



