LT1490CS8#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927895
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Bandwidth | 180 kHz |
| Common Mode Rejection Ratio | 84 dB |
| Dual Supply Voltage | 9 V |
| Gain Bandwidth Product | 180 kHz |
| Height | 1.48 mm |
| Input Bias Current | 4 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 110 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 22 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 100 µA |
| Max Supply Voltage | 44 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Nominal Gain Bandwidth Product | 180 kHz |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 50 µA |
| Operating Supply Voltage | 28 V |
| Output Current per Channel | 25 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 84 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000 |
| Slew Rate | 0.06 V/µs |
| Voltage Gain | 123.52 dB |
| Width | 3.99 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $18.542 |
| 1,000 - 4,999 | $18.514 |
| 5,000 - | $18.491 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



