LQH6PPN330M43L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927487
Date Code:14+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH6 |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.29A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.6A |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 6MHz |
| DC Resistance (DCR) | 137mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236"L x 0.236"W(6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 750
MOQ:750
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - 7,499 | $0.577 |
| 7,500 - 37,499 | $0.575 |
| 37,500 - 74,999 | $0.571 |
| 75,000 - | $0.57 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



