LQH55DN3R3M03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927447
Date Code:17+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.9A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50.4mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2220(5650メートル法) |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 963
MOQ:963
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 963 - 9,629 | $0.955 |
| 9,630 - 48,149 | $0.951 |
| 48,150 - | $0.95 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




