LQH55DN101M03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927439
Date Code:22+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 560mA |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 6.5MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,250
MOQ:350
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 350 - 3,499 | $5.233 |
| 3,500 - | $5.219 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




