LQH3NPN470MJRL
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927327
Date Code:16+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH3 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 240mA |
| Current - Saturation (Isat) | 360mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1212(3030メートル法) |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,805
MOQ:1,805
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,805 - 18,049 | $0.225 |
| 18,050 - 90,249 | $0.223 |
| 90,250 - 180,499 | $0.222 |
| 180,500 - 902,499 | $0.222 |
| 902,500 - | $0.222 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



