LQH3NPN330MJRL
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927324
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH3 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 280mA |
| Current - Saturation (Isat) | 420mA |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 15MHz |
| DC Resistance (DCR) | 948mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1212(3030メートル法) |
| Size / Dimension | 0.118"L x 0.118"W(3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,210
MOQ:1,210
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,210 - 12,099 | $0.954 |
| 12,100 - 60,499 | $0.951 |
| 60,500 - | $0.949 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



