LQH32MN270K23L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927237
Date Code:15+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 125mA |
| Inductance | 27 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 13MHz |
| Q @ Freq | 35 @ 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 3.1Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 976
MOQ:976
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 976 - 9,759 | $0.071 |
| 9,760 - 48,799 | $0.071 |
| 48,800 - 97,599 | $0.066 |
| 97,600 - 487,999 | $0.066 |
| 488,000 - 975,999 | $0.065 |
| 976,000 - | $0.065 |
| - | - |
| - | - |



