LQH31HNR29J03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927173
Date Code:19+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 420mA |
| Inductance | 290 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 360MHz |
| Q @ Freq | 60 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 221mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206(3216メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 37,191
MOQ:3,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.256 |
| 30,000 - 149,999 | $0.255 |
| 150,000 - 299,999 | $0.254 |
| 300,000 - | $0.254 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



