LQH31HN54NK03L
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67927170
Date Code:16+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 920mA |
| Inductance | 54 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 800MHz |
| Q @ Freq | 50 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 45.5mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,448
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.473 |
| 1,000 - 4,999 | $0.436 |
| 5,000 - 9,999 | $0.429 |
| 10,000 - 49,999 | $0.423 |
| 50,000 - 99,999 | $0.419 |
| 100,000 - 199,999 | $0.418 |
| 200,000 - | $0.418 |
| - | - |



