LMZ12002TZ-ADJ/NOPB
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67926912
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน DC/DC converters |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | SIMPLE SWITCHER® |
| Type | 非絶縁PoLモジュール |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 0.8~6V |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 92% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 0.8-6V |
| Operating Temperature Range | -40°C~125°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | 面実装 |
| Size / Dimension | 長さ0.40インチ x 幅0.39インチ x 高さ0.18インチ(10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,500
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $126.35 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



