LM675T/NOPB
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67926486
Date Code:24+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Input Offset | 10 V |
| Current - Input Bias | 2 μA |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 8 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Applications | Catalogue |
| Device Package | TO-220|5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,200
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.725 |
| 2,500 - 12,499 | $5.714 |
| 12,500 - | $5.705 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




