LM6172IMX/NOPB
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67926479
Date Code:25+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Input Offset | 1.5 V |
| Current - Input Bias | 1.5 μA |
| Current - Output / Channel | 2.3 mA |
| Gain Bandwidth Product | 100 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 3 kV/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Applications | Catalogue |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,465
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.0 |
| 5,000 - | $1.99 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



