LM399H#PBF
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67926242
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | TO-46 |
| Cathode Current | 500 µA |
| Height | 5.943 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Current | 10 mA |
| Max Output Voltage | 6.95 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Current | 10 mA |
| Output Voltage | 6.95 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Reference Type | Fixed, Shunt |
| Reference Voltage | 6.95 V |
| Tolerance | 2 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,594
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $16.35 |
| 1,000 - 4,999 | $16.322 |
| 5,000 - | $16.3 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



