LM2902DRG4
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67925878
Date Code:18+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 26 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 1.4 mA(x4Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Slew Rate | 0.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C(TA) |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,500
MOQ:2,500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - | $7.456 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



