LF-301VA
ROHM
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67925594
Date Code:13+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | Red |
| Depth | 13 mm |
| Element Configuration | Common Anode |
| Forward Current | 15 mA |
| Forward Voltage | 2 V |
| Height | 5.0038 mm |
| Illumination Color | Red |
| Lead Free | Lead Free |
| Luminous Intensity | 10 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 40 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 10 |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 320 W |
| Radiation Hardening | No |
| Reverse Voltage | 5 V |
| Test Current | 10 mA |
| Viewing Area (height) | 8 mm |
| Wavelength | 650 nm |
| Width | 6.8072 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 685
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.221 |
| 5,000 - | $3.211 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



