LA-301VB
ROHM
มาตรฐานRoHS:PBF
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67925422
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | DIP |
| Character Height | 8 mm |
| Character Width | 4 mm |
| Color | Red |
| Element Configuration | Common Anode |
| Forward Current | 15 mA |
| Forward Voltage | 2 V |
| Height | 10.9982 mm |
| Illumination Color | Red |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Luminous Intensity | 10 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 40 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Characters | 1 |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Segments | 7 |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Packaging | Bulk |
| Test Current | 10 mA |
| Wavelength | 650 nm |
| Width | 7.0104 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,329
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.185 |
| 5,000 - | $2.175 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




