IR2111STRPBF
INFINEON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67923989
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Gate Drivers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Gate Type | IGBT/N-Channel MOSFET |
| Channel Type | Synchronous |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half Bridge |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 8.3V/12.6V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 250mA/500mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | 80ns/40ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Product Overview | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 150°C(TJ) |
| Applications | Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 5,376
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.194 |
| 10,000 - | $3.189 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



