ICE3BS03LJGXUMA1
INFINEON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67923353
Date Code:21+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.5 V ~ 26 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 65 kHz |
| Duty Cycle | 75% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overload/Overtemperature/Overvoltage |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +130°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 495
MOQ:495
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 495 - 4,949 | $2.985 |
| 4,950 - | $2.975 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




