ICE3AS03LJGXUMA1
INFINEON
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67923340
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.5 V ~ 25 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 100 kHz |
| Duty Cycle | 75% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overload/Overtemperature/Overvoltage |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +130°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 8,421
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.169 |
| 10,000 - | $3.164 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



