HWS300-12
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67923227
Date Code:22+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS (300W) |
| Type | 封入型, コンフォーマルコーティング |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 27A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 300W |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L6.50" x W2.40" x H3.23" (165.1mm x 61.0mm x 82.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $294.294 |
| 10 - 49 | $291.495 |
| 50 - 99 | $290.562 |
| 100 - 499 | $290.095 |
| 500 - 999 | $289.629 |
| 1,000 - 1,999 | $289.256 |
| 2,000 - | $288.808 |
| - | - |




