HMC284AMS8GETR
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67922603
Date Code:22+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular, ISM, PCS |
| Impedance | 50Ohms |
| Test Frequency | 3.5 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 3.5GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 50dBm(Mim) |
| P1dB | 29dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Isolation | 40dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOPG |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.929 |
| 5,000 - | $6.919 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



