HMC241ALP3E
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67922578
Date Code:22+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMAX / WiBro |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 4 GHz |
| Frequency Range | 100MHz ~ 4GHz |
| Circuit | SP4T |
| IIP3 | 47dBm |
| P1dB | 29dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 1.2dB |
| Isolation | 32dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-QFN(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,000
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.609 |
| 2,500 - 12,499 | $8.598 |
| 12,500 - | $8.589 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




