HMC221BETR
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67922573
Date Code:20+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 3 GHz |
| Frequency Range | 10kHz ~ 3GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 54dBm |
| P1dB | 29dBm |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Isolation | 18dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 10,494
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.172 |
| 2,500 - 12,499 | $8.161 |
| 12,500 - | $8.152 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



