HMC1020LP4ETR
ANALOG DEVICES
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st67922512
Date Code:21+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อาร์เอฟ – ดิสครีต / ไอซี/ โมดูล RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -65dBm~7dBm |
| Frequency | 0Hz~3.9GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 0HZ-3.9GHZ 24QFN |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-QFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 1,235
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $26.81 |
| 1,000 - 4,999 | $26.782 |
| 5,000 - | $26.755 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



