1277AS-H-1R0M=P2
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st65116409
Date Code:17
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE322512C |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.7A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 45mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 鉄粉 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 865
MOQ:188
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |



