11R474C
MURATA

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st65116403
Date Code:19
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | 1100R |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 140mA |
| Inductance | 470 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.4Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197"Dia(5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 200
MOQ:94
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 94 - 939 | $0.987 |
| 940 - 4,699 | $0.984 |
| 4,700 - 9,399 | $0.946 |
| 9,400 - 46,999 | $0.939 |
| 47,000 - 93,999 | $0.934 |
| 94,000 - 187,999 | $0.929 |
| 188,000 - | $0.928 |
| - | - |



