AM5746ABZXA
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st65111284
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | FCBGA |
| Height | 1.63 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Number of Pins | 760 |
| Thickness | 1.06 mm |
| Width | 23 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 28
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $118.214 |
| 2 - 2 | $115.224 |
| 3 - 3 | $114.227 |
| 4 - 4 | $113.728 |
| 5 - 6 | $113.429 |
| 7 - 8 | $113.088 |
| 9 - 12 | $112.898 |
| 13 - | $112.693 |



