TPSM82821SILR
Texas Instruments
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:TW
Management ID:st65111261
Date Code:2023
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน DC/DC converters |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | MicroSip™ |
| Type | 非絶縁PoLモジュール |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.4V |
| Voltage - Output 1 | 0.6~4V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 95% |
| Product Overview | 5.5-V INPUT, 1-A STEP-DOWN MODUL |
| Operating Temperature Range | -40°C~125°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | 面実装 |
| Size / Dimension | 長さ0.10インチ x 幅0.08インチ x 高さ0.04インチ(2.5mm x 2.0mm x 1.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,229
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $3.514 |
| 5 - 9 | $3.351 |
| 10 - 29 | $2.724 |
| 30 - 49 | $2.307 |
| 50 - 99 | $2.223 |
| 100 - 199 | $2.16 |
| 200 - 299 | $2.129 |
| 300 - | $2.119 |



