SLF12575T-470M2R7-PF
TDK
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:CN
Management ID:st65050827
Date Code:2016
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.7A |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 63.4mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.309" (7.85mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 18
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $1.012 |
| 20 - 49 | $0.812 |
| 50 - 99 | $0.614 |
| 100 - 299 | $0.548 |
| 300 - 499 | $0.504 |
| 500 - 999 | $0.495 |
| 1,000 - 3,999 | $0.488 |
| 4,000 - | $0.484 |




