BLM21SP331SN1D
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
ประเทศผู้ผลิต:JP
Management ID:st64881896
Date Code:2020
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 0805 |
| Core Material | Ferrite |
| Height | 1.05 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 40 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 2.8 A |
| Schedule B | 8504500000, 8543706000, 8543706000|8543706000|8543706000|8543706000|8543706000 |
| Series Resistance | 40 mΩ |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,849
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.182 |
| 100 - 299 | $0.126 |
| 300 - 499 | $0.085 |
| 500 - 999 | $0.077 |
| 1,000 - 3,999 | $0.071 |
| 4,000 - 4,999 | $0.067 |
| 5,000 - 9,999 | $0.066 |
| 10,000 - | $0.066 |



