TC74HC573AP(F)
TOSHIBA
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Latches |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Series | TC74HC |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | D-Type Latch |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Current - Output High, Low | 7.8 mA/7.8 mA |
| Delay Time - Propagation | 17ns |
| Circuit | 8:08 |
| Independent Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-DIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 21
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.527 |
| 10 - 49 | $8.066 |
| 50 - 99 | $7.508 |
| 100 - 499 | $7.136 |
| 500 - 999 | $7.062 |
| 1,000 - 1,999 | $7.006 |
| 2,000 - 3,999 | $6.978 |
| 4,000 - | $6.969 |



