R5F100FAAFP#V0
RENESAS
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RL78/G13 |
| Core Processor | RL78 |
| Core Size | 16-bit |
| Speed | 32 MHz |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 16KB(16K x 8) |
| EEPROM Size | 4K x 8 |
| Number of I/O | 31 |
| Data Converters | A/D 10x8/10b |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | CSI, I2C, LINbus, UART/USART |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.6V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 44-LQFP(10x10) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 3
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $23.402 |
| 10 - 49 | $19.684 |
| 50 - 99 | $18.94 |
| 100 - 499 | $18.383 |
| 500 - 999 | $18.011 |
| 1,000 - 1,999 | $17.936 |
| 2,000 - 3,999 | $17.881 |
| 4,000 - | $17.853 |



