SN74LVC1T45DCKR
Texas Instruments

มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64822921
Date Code:10
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรรวม /ไอซี Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Channels per Circuit | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 420Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-6 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 340
MOQ:108
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 1,079 | $0.864 |
| 1,080 - 5,399 | $0.83 |
| 5,400 - 10,799 | $0.823 |
| 10,800 - 53,999 | $0.817 |
| 54,000 - 107,999 | $0.813 |
| 108,000 - | $0.812 |
| - | - |
| - | - |




