UUX1E470MBR1GS
NICHICON

มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st64785969
Date Code:04
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 6.2 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Ripple Current | 79 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 905
MOQ:137
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 137 - 1,369 | $0.679 |
| 1,370 - 6,849 | $0.656 |
| 6,850 - 13,699 | $0.649 |
| 13,700 - 68,499 | $0.643 |
| 68,500 - 136,999 | $0.642 |
| 137,000 - 273,999 | $0.639 |
| 274,000 - | $0.638 |
| - | - |



